:)

Publié le par cagliostro

Większość mojego życia składa się z przypadkowych decyzji i nagłych zwrotów. Tak było 3 lata temu kiedy zamiast na imprezę do kolegi trafiłem na koncert Guns'n'Roses ( akurat przechodziłem obok miejsca gdzie się odbywał więc stweirdziłem, że fajnie by było wpaść)
Podobnie wczoraj wychodząc z pracy wsiadłem w inne metro i postanowiłem pojechać na koncert Judas Priest. Od dawna mi tego brakowało ! :-) Koncert był fantastyczny... nie ma to jak współczesna forma Bahaliów ... również tutaj wiele osób czci podobnie wygladającego boga ;)a wracając do tematu ...

Ratuunku.... znów nie mogę pracować ! Myśle tylko o jednym :-) Wpadające przez okno wiosenne słońce którego ciepło czuję na twarzy, wcale nie pomaga !
Czuję jak przechodzą mnie dreszcze i się pocę... co nie ma żadnego związku z temperaturą o którą dba włączona w pomieszczeniu klimatyzacja !

Zamiast pracować rozmawiamy przez komunikator internetowy... ach te pozory! Przecież on pracuje jedno piętro pode mną! Chyba muszę zacząć chodzić do tamtej toalety ;) W przypadku sytuacji awaryjnej mam jeszcze do dyspozycji 10 euro które jestem winny jego przelozonemu ( Najchętniej rozłożył bym je na 1-centówki i spłacał w ratach schodząc tam co 5 minut ! )

Jutro nie jadę do żadnej Brugii... zostaję w Holandii. Przecież nie mogę nie pojawić się na lunchu !

Wymianiamy się utworami na youtube... on ma bardzo podobny gust do mojego :-) (No może poza operami ... ;))


perspektywa, że to się nie może specjalnie rozwinąć, powala mnie ! :( przecież nie mogę starać się aby rzucił wszystko i pojechał ze mną ! [Ok... bardoz wcześnie na to ale tego bym najbardziej w tym momencie pragnął]
Commenter cet article

Czartogromski 25/03/2009 09:23

Gdyby to się działo u nas [znaczy tutaj, w Kufszynku i okolicach], to zaraz roztopiłoby ten śnieg za oknem.

Hebius 24/03/2009 16:45

Wiosna w pełni :P